24/7 atbalsts:
8888

Pērc Compensa apdrošināšanu internetā!

OCTA un Zelta OCTA

Aizsargājiet sevi un citus uz ceļa ar Compensa uzticamo OCTA vai Zelta OCTA polisi. Mūsu polise nodrošina finansiālu aizsardzību pret miesas bojājumiem, īpašuma bojājumiem un juridiskiem izdevumiem, kas radušies jūsu vainas dēļ. Ievērojiet likumā noteiktās prasības un brauciet ar pārliecību, zinot, ka jūsu auto ir OCTA apdrošināšana.

Ceļojumu apdrošināšana

Neatkarīgi no tā, vai dodaties tropiskā atvaļinājumā vai komandējumā, mūsu ceļojumu polises piedāvā mieru visa ceļojuma laikā. No ceļojuma atcelšanas un medicīnisko izdevumu segšanas līdz nozaudētas bagāžas aizsardzībai un ārkārtas palīdzībai. Ceļojiet ar pārliecību, zinot, ka mūsu komanda ir pieejama visu diennakti, lai palīdzētu jums neparedzētos apstākļos.

Nelaimes gadījumu apdrošināšana

Nelaimes gadījumu apdrošināšana piedāvā finansiālu aizsardzību nejaušas traumas un citos gadījumos. Neatkarīgi no tā, vai esat mājās, darbā vai brīvā laika pavadīšanas brīdī, mūsu polise nodrošina medicīnisko izdevumu, juridisko un citu izedvumu segšanu. Gūstiet sirdsmieru, zinot, ka jūs un jūsu mīļie ir pasargāti no neparedzētiem izdevumiem. Izvēlieties Compensa Nelaimes gadījumu apdrošināšanu un nodrošiniet finansiālo drošību grūtākos brīžos.

KASKO apdrošināšana

Aizsargājiet savu automašīnu pret neparedzētiem gadījumiem ar Compensa KASKO apdrošināšanu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir neliels skrāpējums vai liela sadursme, mūsu KASKO polise piedāvā plašu segumu, lai aizsargātu jūsu ieguldījumu. Izbaudiet tādas priekšrocības kā 24/7 palīdzība uz ceļa, zādzības vai vandālisma segums. Mūsu atlīdzību pieteikumu komanda nodrošina ērtu procesu, lai jūs varētu ātri atgriezties ceļā ar savu auto.

Mājokļa apdrošināšana

Jūsu mājas ir jūsu svētnīca, un tās aizsardzība ir ārkārtīgi svarīga. Izmantojot Compensa visaptverošo mājokļa apdrošināšanu, jūs varat aizsargāt savu īpašumu un iedzīvi pret dažādiem riskiem. Saņemiet kompensāciju par zaudējumiem, ko izraisījuši ugunsgrēki, zādzības, dabas katastrofas un citi negadījumi. Compensa polise ietver arī civiltiesiskās atbildības segumu negadījumu brīdī, kas notiek jūsu īpašumā. Izmantojot elastīgas pārklājuma iespējas, kas pielāgotas jūsu vajadzībām, mēs nodrošinām, ka jūsu mājoklis ir droša vieta.